Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Budzyński - Strona internetowa Kancelarii Radcy Prawnego Przemysława Budzyńskiego.

O Kancelarii

Kancelaria rozpoczęła działalność w 2002 roku. W ciągu pierwszych 10 lat funkcjonowania jej siedziba dwukrotnie zmieniła się. Przez cały czas jednak zlokalizowana była w Gdańsku Wrzeszczu, każdorazowo przy Alei Grunwaldzkiej. W całym tym okresie zgodnie współegzystowaliśmy z zaprzyjaźnionymi: biurem rachunkowym oraz inną kancelarią radcowską.

W roku 2013 z uwagi na konieczność zwiększenia zaplecza biurowego zmieniliśmy siedzibę, przenosząc ją na gdańską Zaspę.

Przez lata nie zmieniła się natomiast formuła Kancelarii jako indywidualnej praktyki Przemysława Budzyńskiego.

Od początków działania Kancelarii naszym zamysłem było oparcie jej działalności na trwałych relacjach z przedsiębiorcami (stałej obsłudze prawnej); szczycimy się tym,
że w wielu wypadkach współpraca ma już charakter wieloletni. Wspierającym filarem było i nadal pozostaje prowadzenie postępowań sądowych (w tym przede wszystkim spornych) i doradztwo w indywidualnych sprawach, w tym również osobom fizycznym. Także w tym zakresie mamy przyjemność pracować z niektórymi Klientami niemal
od początku istnienia Kancelarii.

Nasze wspólne doświadczenia, zebrane nie bez potknięć, pozwoliły wypracować kilka modeli obsługi naszych Klientów, tak w zakresie jej formy, jak i sposobu jej rozliczania. Kwestie te przedstawiamy Państwu podczas spotkania, które aranżujemy w przypadku zainteresowania współpracą.

Obecnie zespół Kancelarii składa się z 5 osób, o różnym temperamencie i zainteresowaniach. Mamy w nim pasjonata współczesnej historii Europy Wschodniej, miłośnika literatury fantasy, akordeonistę, chórzystę ale także byłego szalikowca jednego z trójmiejskich klubów piłkarskich. Lubimy podróże, słońce i wędkarstwo.